Dalstrup-Syd, særligt sikret afdeling:

Bo Sommer - afdelingsleder: 7847 9080
bo.sommer@ps.rm.dk
Afdeling Syd: 7847 9082

Dalstrup-Nord, sikret afdeling:
Jens Dam Christensen - afdelingsleder: 7847 9070
jens.christensen@ps.rm.dk
Afdeling Nord: 7847 9072

Dalstrup-Kronen, sikret afdeling:
Morten Fjord - afdelingsleder: 784 79092
Morten.fjord@ps.rm.dk
Afdeling Kronen: 7847 9090 

Glesborg-Toppen, åben afdeling:
Palle Abrahamsen - afdelingsleder: 7847 9040
palle.abrahamsen@ps.rm.dk
Afdeling Toppen: 7847 9042

Glesborg-Roden, åben afdeling:
Jacob Bytoft Lahn - afdelingsleder: 7847 9050
jacob.lahn@ps.rm.dk
Afdeling Roden: 7847 9052

Projekt-Grenen - åben afdeling:
Martin Adamsen - afdelingsleder: 7847 9060
martin.adamsen@ps.rm.dk

Værksted - åbne og sikrede afdelinger:
Henrik Johnsen - afdelingsleder: 7847 9120
henrik.johnsen@ps.rm.dk
Værksted: 7847 9122

Skolen - åbne og sikrede afdelinger:
Michael Aakjær - afdelingsleder: 7847 9030
michael.aakjaer@ps.rm.dk
Skolen: 7847 9032